Biosanitizer automateAutomatyczny system dezynfekcji Biosanitizer automate.
To urządzenie jest dostępne na wynajem lub w formie usługi fumigacji !


Wykorzystanie urządzenia w procesie dezynfekcji znacznie przyspiesza cały zabieg, eliminując tym samym ewentualne błędy ludzkie jakie mogły by wystąpić podczas tej niezwykle trudnej czynności.

Urządzenie w połączeniu ze środkiem stanowi w wielu placówkach na całym świecie nieodzowne rozwiązanie wykorzystywane w procesie dezynfekcji.

Biosanitizer Automate to niezwykle proste w obsłudze urządzenie do automatycznej dezynfekcji przez zamgławianie, które może obsługiwać praktycznie każdy, gdyż nie wymaga żadnych skomplikowanych czynności. Wystarczy tylko parę chwil i po ustawieniu urządzenia w odpowiednim miejscu możemy zacząć proces dezynfekcji. Po uruchomieniu Biosanitizer Automate urządzenie automatycznie wypuszcza potrzebną ilość środka biosanitizer wg wybranego zakresu kubatury, a na koniec cyklu samoczynnie się wyłączy. Cały proces trwa bardzo krótko (3 minuty/ 20m3). Niewątpliwą zaletą jest fakt, iż dzięki automatycznemu procesowi jesteśmy w stanie dotrzeć nawet do miejsc trudno dostępnych, praktycznie nieosiągalnych w procesie ręcznej dezynfekcji.


Biosanitizer automate

Mobilny:

Urządzenie może być wykorzystywane w różnych pomieszczeniach do automatycznej dezynfekcji metodą zamgławiania, gdyż jest ono małe, poręczne, posiada stabilny uchwyt, dzięki któremu jesteśmy w stanie przenosić urządzenie z miejsca na miejsce.

Nietoksyczny:

W przeciwieństwie do innych klasycznych środków chemicznych, środek

jest nieszkodliwy dla ludzi i otoczenia. Nie zawiera szkodliwych substancji,

w tym metali ciężkich oraz szkodliwych kwasów (dezynfekcja nadtlenkiem wodoru o niskim stężeniu = dezynfekcja ekologiczna).

biosanitizer nietoksyczny

Zalety zastosowanie urządzenia do automatycznej dezynfekcji metodą zamgławiania w stosunku do dezynfekcji ręcznej:

 1. W trakcie zamgławiania możliwe jest dotarcie do miejsc trudno dostępnych, które mogą stanowić potencjalne źródło namnażania się mikroorganizmów chorobotwórczych.
 2. Około 10 - krotne zmniejszenie ilości środka użytego do dezynfekcji powierzchni.
 3. Oszczędność czasu pracy nawet o 90% w stosunku do zabiegu opryskiwania
 4. Optymalne nanoszenie preparatu dezynfekcyjnego.
 5. Minimalizacja kontaktu personelu wykonującego zabiegi ze środkami chemicznymi.

OBSŁUGA i WYDAJNOŚĆ ZAMGŁAWIACZA BIOSANITIZER – AUTOMATE

 • Jedno urządzenie Biosanitizer- automate umożliwia wykonanie jednorazowej dezynfekcji pomieszczenia o kubaturze do 350 m3.
 • Urządzenie jest mobilne, lekkie i poręczne, w związku z tym możliwe jest jego stosowanie w różnych miejscach w niewielkich odstępach czasu.
 • Operacja dezynfekcji wymaga użycia niewielkiej ilości środka (3 ml / m3).
 • Urządzenie zamgławia pomieszczenia przy pomocy suchej mgły, nie pozostawia mokrych śladów, proces jest całkowicie bezpieczny dla powierzchni oraz sprzętu elektronicznego.
 • Dezynfekcja pomieszczenia o średniej kubaturze zajmuje jedynie 10 minut, dezynfekcja ambulansu 5 minut.
 • Po upływie 30 minut od zamgławiania, można swobodnie korzystać z dezynfekowanych pomieszczeń. 


Kliknij aby obejrzeć FILM:

Automatyczna dezynfekcja powierzchni i powietrza, urządzenie Saniswiss, bezpieczna dekontaminacja, środki i płyny biosanitizer.

Kliknij aby pobrać broszurę