Biosanitizer automateAutomatyczny system dezynfekcji Biosanitizer Automate.
To urządzenie jest dostępne na wynajem lub w formie usługi fumigacji !


Wykorzystanie urządzenia w procesie dezynfekcji znacznie przyspiesza cały zabieg, eliminując tym samym ewentualne błędy ludzkie jakie mogłyby wystąpić podczas tej niezwykle trudnej czynności.

Urządzenie w połączeniu ze środkiem stanowi w wielu placówkach na całym świecie nieodzowne rozwiązanie wykorzystywane w procesie dezynfekcji.

Biosanitizer Automate to niezwykle proste w obsłudze urządzenie do automatycznej dezynfekcji przez zamgławianie, które może obsługiwać praktycznie każdy, gdyż nie wymaga żadnych skomplikowanych czynności. Wystarczy tylko kilka chwil i po ustawieniu urządzenia w odpowiednim miejscu możemy zacząć proces dezynfekcji. Po uruchomieniu Biosanitizer Automate urządzenie automatycznie wypuszcza potrzebną ilość środka biosanitizer wedlug wybranego zakresu kubatury, a na koniec cyklu samoczynnie się wyłączy. Cały proces trwa bardzo krótko (3 minuty/20m3). Niewątpliwą zaletą jest fakt, iż dzięki automatycznemu procesowi jesteśmy w stanie dotrzeć nawet do trudnodostępnych miejsc, praktycznie nieosiągalnych w procesie ręcznej dezynfekcji.


Biosanitizer automate

Mobilny:

Urządzenie może być wykorzystywane w różnych pomieszczeniach do automatycznej dezynfekcji metodą zamgławiania, gdyż jest ono małe i poręczne oraz  posiada stabilny uchwyt, dzięki któremu jesteśmy w stanie przenosić urządzenie z miejsca na miejsce.

Nietoksyczny:

W przeciwieństwie do innych klasycznych środków chemicznych, środek

jest nieszkodliwy dla ludzi i otoczenia. Nie zawiera szkodliwych substancji,

w tym metali ciężkich oraz szkodliwych kwasów (dezynfekcja nadtlenkiem wodoru o niskim stężeniu = dezynfekcja ekologiczna).

biosanitizer nietoksyczny

Zalety zastosowanie urządzenia do automatycznej dezynfekcji metodą zamgławiania w stosunku do dezynfekcji ręcznej:

 1. W trakcie zamgławiania możliwe jest dotarcie do miejsc trudnodostępnych, które mogą stanowić potencjalne źródło namnażania się mikroorganizmów chorobotwórczych.
 2. Około 10x krotne zmniejszenie ilości środka użytego do dezynfekcji powierzchni.
 3. Oszczędność czasu pracy nawet o 90% w stosunku do zabiegu opryskiwania
 4. Optymalne nanoszenie preparatu dezynfekcyjnego.
 5. Minimalizacja kontaktu personelu wykonującego zabiegi ze środkami chemicznymi.

OBSŁUGA i WYDAJNOŚĆ ZAMGŁAWIACZA BIOSANITIZER AUTOMATE

 • Jedno urządzenie Biosanitizer Automate umożliwia wykonanie jednorazowej dezynfekcji pomieszczenia o kubaturze do 350 m3.
 • Urządzenie jest mobilne, lekkie i poręczne, w związku z tym możliwe jest jego stosowanie w różnych miejscach w niewielkich odstępach czasu.
 • Operacja dezynfekcji wymaga użycia niewielkiej ilości środka (3 ml/m3).
 • Urządzenie zamgławia pomieszczenia przy pomocy suchej mgły nie pozostawiąc mokrych śladów, jest całkowicie bezpieczny dla powierzchni oraz sprzętu elektronicznego.
 • Dezynfekcja pomieszczenia o średniej kubaturze zajmuje jedynie 10 minut, dezynfekcja ambulansu 5 minut.
 • Po upływie 30 minut od zamgławiania, można swobodnie korzystać z dezynfekowanych pomieszczeń. 


Kliknij aby obejrzeć FILM:

Automatyczna dezynfekcja powierzchni i powietrza, urządzenie Saniswiss, bezpieczna dekontaminacja, środki i płyny biosanitizer.

Kliknij aby pobrać broszurę