Biosanitizer F


Skoncentrowany środek do mycia i dezynfekcji wszystkich powierzchni

 3 - w- 1 = czyści, dezynfekuje, odświeża

dezynfekcja podłóg

Biosanitizer F jest to środek do mycia i dezynfekcji wszystkich powierzchni zmywalnych w postaci koncentratu.

Biosanitizer F można stosować zarówno w maszynach do mycia dużych powierzchni, jak i do stosowania ręcznego przy użyciu mopów, ściereczek z mikrofibry. Nie pieni się i nie wymaga spłukiwania.

W przeciwieństwie do "klasycznych" chemicznych środków dezynfekujących, Biosanitizer F ma w swoim składzie cząsteczki wzmocnionego w procesach wyładowań plazmowych nadtlenku wodoru (H2O2 Boosted ), składniki pochodne z odnawialnych źródeł roślinnych, takich jak olej kukurydziany, olej kokosowy, kwasy owocowe oraz naturalne ekstrakty roślinne.

Biosanitizer F jest bezalkoholowy, wolny od aldehydów, nie zawiera związków chloru i innych halogenów, fenoli, biguanid, konserwantów i żadnych lotnych związków organicznych (VOC) lub innych niebezpiecznych i zanieczyszczających substancji chemicznych.

Po użyciu, podobnie jak inne środki do dezynfekcji Saniswiss, rozkłada się do wody i tlenu, nie pozostawiając pozostałości na powierzchniach mytych i w środowisku.

Nie wywołuje żadnych szkodliwych skutków ubocznych, brak toksyczności, łatwy o obsłudze, a przy tym wydajny, ponieważ przeznaczony do stosowania w dwóch stężeniach- 2,5% i 5%.

Środek Biosanitizer dogłębnie czyści i dezynfekuje na poziomie komórkowym. Rozpuszcza białka, jednocześnie utleniający detergent zwiększa skuteczność dezynfekcji. Ma wszechstronne działanie  bakteriobójcze.

Działanie bakteriobójcze zgodne z normą EN 1276 (5 min.)

P. mirabilit, S. sonnei, S. pneumonia, S. enterica, L. monocytogenes, S. aureus, E. faecium (VRE), MRSA, E. coli, P. aeroginosa, E. hirae

Działanie wirusobójcze na wirusy otoczkowe i bezotoczkowe (15 sek.)

HBC, HCV, HIV, BVDV, SRAS, H5N1, H1N1, wirus grypy, wirus ospy, corona wirus

Działanie przeciw drożdżom zgodnie z normą EN 1650 (C. albicans 2 min. niger 15 min.)

 

Biosanitizer F dostępny jest w karnistach 5 litrowych.