Biodekontaminacja, izolatory do badań jałowości


Biodekontaminacja Bioquell HPV

Bioquell specjalizuje się w projektowaniu i produkcji systemów do całkowitej biodekontaminacji powietrza i powierzchni w zakładach opieki zdrowotnej, laboratoriach naukowo-badawczych, zakładach produkcji farmaceutycznej oraz zakładach produkcji artykułów spożywczych.

Unikalna technologia biodekontaminacji gazową formą nadtlenku wodoru (HPV) Bioquell znajduje zastosowanie na całym świecie w zwalczaniu problemów infekcji bakteryjnych i wirusowych oraz grzybów poprzez szerokie spektrum proponowanych zastosowań. Użycie technologii HPV gwarantuje skuteczną, bezpieczną i powtarzalną sterylizację pomieszczeń, wyposażenia i elektroniki.

Systemy biodekontaminacji Bioquell stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych metod dekontaminacji przy użyciu formaldehydu lub preparatów na bazie chloru.

Więcej informacji na temat technologii HPV.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług biodekontaminacji i dezynfekcji pomieszczeń. Świadczymy usługi we wszystkich klasach pomieszczeń zarówno pojedynczych jak i całych zakładach i oddziałach. Skuteczność procesu biodekontaminacji jest monitorowana testami biologicznymi czego efektem jest wystawienie certyfikatu.

 Bioquell Qube  bioquell Q-10

 Bioquell Qube - izolator do testów sterylności

 Bioquell BQ-50

  Bioquell L3
 Bioquell L-3 ; L-4
C2C bioquell Bioquell WIC
Bioquell C2C Bioquell WIC